Charizma Topaz sujungia paprastą naudojimą ir įvairiapusišką sluoksniavimą su pažangiausia chemine sudėtimi.

Heraeus Kulzer pristato naują Charisma šeimos narį. Su Charizma Topaz, kompanija sujungė tris sėkmingiausias Charisma kompozitų savybes viename produkte: paprastą naudojimą, geriausias fizines savybes ir sluoksniavimo įvairiapusiškumą.

Rezultatas užtikrina patikimumą ir kokybę – pagrindinius ilgalaikių restauracijų veiksnius.

Kaip ir visiems Charisma produktams, paprastas naudojimas yra itin svarbi Charisma Topaz savybė. Kompozitas pasižymi kremine, tačiau stabilia ir nelipnia konsistencija su ilgu apdorojimo laiku, kad pagerintų modeliavimo efektyvumą bet kokiai indikacijai. Nano dalelių užpildas palengvina poliravimą ir užtikrina ryškų bei ilgalaikį blizgesį.

Novatoriška TCD matrica apjungia aukštą stiprumą ir minimalų susitraukimą. Aukšto rentgeno kontrastiškumo dėka užtikrinama saugi ir patikima diagnostika. Be to Charisma Topaz yra suderinama su visomis įprastomis surišimo medžiagomis ir technikomis. Odontologui nereikia keisti darbo įpročių.

Charisma Topaz taip pat pasižymi itin įvairiapusišku sluoksniavimu, viename produkte pateikiamas paprastas vieno atspalvio sluoksniavimas (kaip Charisma Classic) ir plačios kelių atspalvių sluoksniavimo galimybės. Universalūs atspalviai sumažina darbo krūvį paprastose situacijose. Sudėtingose situacijose galima naudoti tris Charisma Topaz skaidrumus ir balintus atspalvius. Puikaus atspalvių prisitaikymo dėka restauracijų ribos yra praktiškai nepastebimos.

Platesnė informacija apie Charisma Topaz.

UAB BaltMed © 2024