Kompanija Orodent visus „Zircodent“ serijos produktus gamina savo gamykloje Castelnuovo del Garda (VR) naudodama tik aukščiausios kokybės cirkonio žaliavas iš Japonijos. Siekdama patenkinti vartotojų poreikius, Orodent pateikia platų cirkonio gaminių asortimentą, kuris leidžia technikams sparčiai pasiekti puikius estetinius rezultatus. Technikas gali išsirinkti reikiamą cirkonio gaminį atsižvelgdamas į protezui skirtą laisvą erdvę, trūkstamus elementus, pasipriešinimą, formą, užbaigimą, spalvos ir ryškumo reikšmes.

Skaityti daugiau...

Pirkite KULZER medžiagų už 160 EUR ir gaukite dovanų Uoga Uoga rankų darbo kosmetiką.

Akcija galioja nuo 2018.11.26 iki 2018.12.21.

*Esant didesniam užsakymui, dovanų skaičius negali viršyti 2 komplektų

Perkant tris atspaudines mases Variotime Dynamix 2x380 ml dovanų gausite vieną pakuotę maišymo antgaliukų 50 vnt.

Skaityti daugiau...

Išbandykite PALA® dantų mažąjį rinkinį nemokamai!* PALA® dantų rinkinys susideda iš 48 priekinių ir 36 galinių dantų plokštelių Premium/Mondial.

*Yra papildomų sąlygų

Skaityti daugiau...

*Palavit 55 VS, PalaXpress, PalaXpress ultra, Palapress, PalapressVario, Paladon 65, Paladent 20, Paladur, Palavit, Palatray, Pala cre-active, Pala polish, Palaseal, Palabond, Palaclean, Pala Lab Putty

Skaityti daugiau...

Pristatome naują CEREC programinę įrangą 4.5 kuri su svarbiausiais patobulinimais ir naujomis opcijomis palengvins Jūsų darbą CEREC įrenginiu.

Skaityti daugiau...

Lunos® tai nauja Dürr Dental aukščiausios kokybės profilaktikos sistema. Dürr Dental sprendimą, kad profilaktika būtų efektyvesnė, patogesnė ir lankstesnė. Rezultatas: profesionali higiena ženkliai palengvės. Žinoma, visi Lunos® gaminiai ir su jais susijusi konsultavimo paslauga pasižymi aukščiausia kokybe, kad būtų užtikrinta akinanti profilaktikos specialisto, odontologo ir paciento šypsena.

Skaityti daugiau...

Charizma Topaz sujungia paprastą naudojimą ir įvairiapusišką sluoksniavimą su pažangiausia chemine sudėtimi.

Skaityti daugiau...

Nuo 2015 rugsėjo 1 dienos jau galima įsigyti atnaujintą CEREC programinę įrangą CEREC SW 4.4. Programinės įrangos licencija, kaip įprasta, turi būti aktyvuojama per licencijų tvarkyklę. CEREC Club nariai atnaujintą programinę įrangą gaus nemokamai. Pagrindinės CEREC SW 4.4 naujovės:

Skaityti daugiau...

Kaip ir kiekvienais metais, Kelne vykusioje IDS parodoje, Sirona Dental GmbH pristatė eilę naujovių. Šį kartą kompanija didžiausią dėmesį skyrė skaitmeniniams odontologijos sprendimams, kurie padės odontologams ir dantų technikams dirbti saugiau, greičiau ir efektyviau. Jau daugiau nei 30 metų Sirona investuoja į skaitmeninių sprendimų vystymą, kurie veikia ne tik kaip pavieniai įrenginiai, bet kaip vientisa, sklandžiai dirbanti, tarpusavyje suderintų įrenginių ir programinės įrangos sistema.

Skaityti daugiau...

UAB BaltMed © 2023