inLab MC XL
Daugiafunkcinis CAD/CAM frezavimo aparatas

Sirona inLab MC XL frezavimo ir šlifavimo įrenginys atveria plačiausias gamybos galimybes Jūsų laboratorijai. Didelis greitis ir tikslumas. Galite pereiti nuo šlifavimo prie frezavimo keliais paprastais žingsniais. Didelė frezavimo apimtis ir platus pritaikymo spektras atneša žymią ekonominę naudą.

 • Platus medžiagų spektras:
  Galima apdoroti cirkonio oksidą, polimerus, silikatinę keramiką ir netauriuosius metalus
 • Greitas frezavimas:
  Pavyzdžiui, keturių vienetų cirkonio oksido tiltas gali būti užbaigtas per 40 minučių
 • Didelė frezavimo apimtis:
  Restauracijoms iki 12 vienetų ir keramikos blokams, kurių matmenys 85 x 40 x 22 mm
 • Keturi frezavimo varikliai:
  Lankstus frezų pasirinkimas skirtingoms medžiagoms
 • Frezavimas ir šlifavimas:
  Didžiausiam tikslumui, nepriklausomai nuo medžiagų ir indikacijų

Cirkonio oksido ir polimerų frezavimas
Su inLab MC XL Jūs galite ne tik šlifuoti, bet ir frezuoti cirkonio oksidą bei polimerus. Jums naudingas geresnis pradinis atitikimas ir greitesnis gamybos procesas.

Rentabili gamyba
inLab programinė įranga optimaliai išdėsto cirkonio oksido restauracijas medžiagos bloke – efektyviam blokų naudojimui, patraukliai vieneto kainai ir geriausiam įrenginio išnaudojimui, pvz. frezuojant arba šlifuojant per naktį.

Šlapias sinterizuotų netauriųjų metalų blokų šlifavimas
Su Sirona inLab MC XL ir naujaisiais inCoris CC sinterizuoto metalo blokais, jūs galite naudoti pilną metalo ir keraminių medžiagų spektrą. Unikali šlapio šlifavimo funkcija pašalina grėsmes sveikatai.

inLab Stack – cirkonio oksido restauracijų gamyba partijomis
Integruotas inLab Stack programinis įrankis automatiškai išdėsto kelias restauracijas viename keramikos bloke. Tai leidžia Jums sumažinti vieneto kainą ir pagerinti tūrio išnaudojimą – pvz. atliekant frezavimo darbus per naktį.

Modelių gamyba

Su Sirona inLab MC XL Jūs galite gaminti ne tik platų restauracijų spektrą, bet ir išardomus modelius. Tai reiškia, kad Jūsų laboratorija gali aptarnauti visą skaitmeninės gamybos grandinę – Jūs galite importuoti ir apdoroti skaitmeninius atspaudus (Sirona Connect), gaminti modelius ir sukurti aukštos kokybės CAD/CAM restauracijas. Galiausiai, bet ne mažiau svarbu, Jūs turite galimybę skenuoti įprastus atspaudus ir tiesiogiai frezuoti modelius.
Su inLab programinės įrangos pagalba Jūs galite redaguoti modelio duomenis, įterpti įpjovimus ir kaiščių skylutes. Tuomet modelio segmentai yra pagaminami iš poliuretano bloko, naudojant inLab MC XL ir specialios paskirties frezas.
Šis metodas yra ypač tinkamas gaminti dalinius žandikaulio modelius, skirtus vieno danties restauracijoms, taip pat nedideliems priekiniams tiltams.

Apie privalumus trumpai:

 • Lanksti dalinio lanko ir pilno lanko modelių gamyba (arba kelių smulkesnių modelių) iš vieno bloko naudojant inLab MC XL
 • Laiko taupymas, lyginant su centralizuota modelių gamyba
 • Skaitmeninės gamybos grandies išlaikymas jūsų laboratorijoje

UAB BaltMed © 2024