Sirona Orthophos SL 3D yra naujas universalus rentgenografas, išsiskiriantis aukšta vaizdo kokybe ir sumažinta spinduliuote. Sirona Orthophos SL 3D yra visapusiškas įrenginys – užtikrinantis puikius 2D panoraminius ir 3D tūrinius atvaizdus, dėka DCS sensoriaus su Sharp Layer technologija ir patogaus bei saugaus paciento pozicionavimo. Kartu su SIDEXIS 4 programine įranga jis suteikia dar daugiau galimybių Jūsų klinikai.

Pagrindinės savybės:

 • DCS (Direct Conversion Sensor) sensorius užtikrina neprilygstamą atvaizdų ryškumą ir detalumą
 • Skirtingi 3D tūriai užtikrina naudojimo lankstumą
 • Sharp Layer (SL) užtikrina viso žandikaulio sufokusavimą
 • Interaktyvus SL technologijos taikymas – sekančių lingvalinių / bukalinių objektų fokusavimas be pakartotinio švitinimo
 • SIDEXIS 4 programinė įranga – moderni, intuityvi, su unikaliais įrankiais
 • Optimalus paciento pozicionavimas dėka patentuotų sprendimų

Lankstus tūrio pasirinkimas

Sirona Orthophos SL 3D  pateikiamas su 8 x 8 cm ir 11 x 10 cm tūriu. Taip pat galima rinktis specialiai endodontiniam gydymui arba implanto planavimui skirtą 5 x 5,5 cm tūrį. Galimybė rinktis HD (High definition) arba SD (Standard definition) režimą ir tūrį užtikrina puikią atvaizdo kokybę ir sumažinama peršviečiamai sričiai tenkančią radiaciją.

DCS (Direct Conversion Sensor) sensorius

Šis revoliucinis sensorius tiesiogiai paverčia rentgeno spindulius į elektrinius signalus be tarpinio konvertavimo į šviesos spindulius. Taip sumažinami signalo nuostoliai ir užtikrinama išskirtinė atvaizdo kokybė.

Sharp Layer (SL)

SL technologija leidžia sugeneruoti kelis tūkstančius atvaizdų vieno sensoriaus apsisukimo metu. Geriausiai sufokusuoti gautų atvaizdų fragmentai yra automatiškai sukombinuojami į vieną rentgeno atvaizdą su išskirtiniu detalumu. Kiekvieną kartą gaunami aukštos raiškos viso žandikaulio atvaizdai.

Jūs galėsite paprastai dirbti su sudėtingomis situacijomis, tokiomis kaip įaugę protiniai dantys. Interaktyvi SL leidžia bet kada pasirinkti norimą sritį – nereikia pakartotinio švitinimo.

MARS programinė įranga

Rentgenokontrastingi objektai (pvz. metaliniai implantai) sukuria vaizdo iškraipymus. MARS programinė įranga automatiškai atpažįsta ir sumažina šiuos iškraipymus be papildomo skenavimo.

Technologiškai pažangus valdymas

Patobulintas EasyPad jutiminis valdymo ekranas pasižymi didesne raiška, geresniu kontrastu ir intuityvumu, taip užtikrindamas lengvą ir patogų naudojimą. Kartu su SIDEXIS 4 programine įranga, Orthophos SL 3D palengvina darbą siekiant tiksliausios diagnozės.

 • Galimybė palyginti 2D ir 3D vaizdus vienoje programoje
 • Skirtingų tūrių 3D vaizdų palyginimas
 • Lengvai peržiūrima paciento ligos istorija

SIDEXIS 4 funkcija Timeline suteikia galimybę chronologiškai peržvelgti paciento istoriją. Naudojantis Timeline funkcija, galite greitai peržvelgti visą paciento istoriją.

Stabili paciento padėtis apsaugo nuo išsiliejusių vaizdų

Įrenginys automatiškai nustato teisingą galvos pakreipimą ir parodo jį naudodamas atitinkamas spalvas ir simbolius. Varikliu valdomas 3 taškų galvos fiksatorius ir rankų atramos suteikia pacientui reikiamą palaikymą, tuo pat metu šviesos lokalizatoriai padeda Jums nustatyti kuomet pacientas atsiduria teisingoje padėtyje.

Integruotas smilkinių pločio matavimas užtikrina sensoriaus orbitą pritaikytą konkrečiam pacientui ir užtikrina atvaizdo ryškumą.

Pozicionavimas:

 • Okliuzinis kandiklis
 • Šviečiantys aukščio reguliavimo mygtukai
 • EasyPad
 • EVI (Easy Volume Indicator) šviesos lokalizatoriai
 • Trijų taškų galvos fiksavimas
 • Patvarios atramos rankoms

Techniniai brėžiniai

Sirona Orthophos SL 3D reikalauja 1,28 x 1,41 m ploto ir yra lengvai integruojamas Jūsų klinikoje. Naudojant cefalometrą, būtinas 2,15 x 1,41 m plotas.

Aplinkos apšvietimas

Raminanti aplinkos šviesa su daugiau nei 30 atspalvių pasirinkimu sukuria malonią atmosferą Jūsų pacientams ir puikiai dera modernioje klinikos aplinkoje.

UAB BaltMed © 2021