Sirona CEREC SpeedFire – mažiausia ir greičiausia sinterizavimo krosnis šiuo metu esanti rinkoje, įprastai galinti sinterizuoti vainikėlį per 10 – 15 minučių. Pilno kontūro cirkonio privalumai nuo šiol gali būti panaudojami ir klinikiniam gydymui. Jei reikia, gali būti uždedama glazūra su CEREC SpeedGlaze, kuri gali būti išdegama tik per kelias minutes. Po to restauracija yra paruošta įdėjimui į paciento burną.

http://www.sirona.com/ecomaXL/files/cerec-speedfire-sinterofen-design_award.jpg&w=646

CEREC SpeedFire yra vienintelė rinkoje odontologinė krosnis kuri viename įrenginyje sujungia sinterizavimo ir glazūravimo procesus.

CEREC Zirconia pagrindinės savybės

Cirkonio oksidas yra aukšto patvarumo medžiaga, kurią CEREC sujungia su darbo eiga optimaliai pritaikyta jai. Ji turi aukštą lenkimo stiprumą ir yra biologiškai suderinama, leidžianti atlikti dantis išsaugančias pilnai anatomines restauracijas. CEREC suteikia galimybę vieno vizito metu atlikti pilnai anatomiškas cirkonio oksido restauracijas – paversdamas jas lengvesnėmis, greitesnėmis ir pigesnėmis nei bet kada anksčiau.

  • Minimalus invazyvumas: cirkonio restauracijoms reikalingas mažesnis sienelių storis todėl ne taip smarkiai sumažinama danties struktūra.
  • Tvirtumas: cirkonis užtikrina, kad Jūs ir Jūsų pacientai gautų ilgalaikes restauracijas
  • Puikus atitikimas: 25 % didesni matmenys prieš sinterizavimą užtikrina tikslius kraštus ir okliuzinius paviršius.

Viskas kontroliuojama

Su CEREC Jūs 100 % kontroliuojate restauracijų gamybą ir užtikrinate jų kokybę – nuo šiol ir cirkonio restauracijoms. CEREC Zirkonia darbo eiga leidžia Jums įsikišti prieš glazūruojant arba įstatant restauraciją. Tai sutaupo laiko, gali padėti pacientui išvengti pakartotinio apsilankymo ir varginančio šlifavimo bei daug pastangų reikalaujančio intraoralinio poliravimo.

Saugumas dėka stiprumo ir tikslumo

 CEREC Zirconia yra išfrezuojama didesnio dydžio, po to tankiai sinterizuojama su CEREC SpeedFire iki savo galutinio dydžio. Tai suteikia tikslius kampus ir detalią okliuziją. Po to sekantis glazūravimas suteikia restauracijai aukštą blizgesį. CEREC Zirconia pasižymi aukštu tvirtumu – galima išgauti plonas sieneles.

Dantis išsaugantis preparavimas

Aukštas CEREC Zirconia tvirtumas suteikia privalumus odontologui ir pacientui. Atstatomasis gydymas įmanomas apribotose erdvėse ir keičiant metalines restauracijas, praktiškai nereikia šalinti prieš tai buvusios preparacijos. Preparacijos išsaugo danties audinį ir gali būti įprastai įtvirtinamos po pritaikymo.

Efektyvi ir paprasta darbo eiga

30 metų CAD/CAM patirtis šiuo metu leidžia pateikti pilnas cirkonio restauracijas odontologijos klinikai. Skirtingų atspalvių CEREC Zirconia medžiagos (spalvos A1 – D3 pagal VITA Classical A1–D4® spalvų sistemą), sausas frezavimas su CEREC frezavimo įrenginiu ir itin trumpas sinterizavimo laikas su CEREC SpeedFire – viskas sukurta laiko taupymui ir paprastumui. Bet kas išties paverčia šia sistemą specialia – tai skirtingų inovacijų derinimas. Tik šis derinys leidžia pasiekti vieno apsilankymo gydymą su cirkonio restauracijomis.

UAB BaltMed © 2023