Sirona Jūsų laboratorijai suteikia daugiau laisvės renkantis indikacijas, medžiagas ir apdorojant trečiųjų šalių CAD/CAM duomenis. Atviras 5 ašių frezavimo ir šlifavimo įrenginys Sirona inLab MC X5 yra specialiai sukurtas, kad atitiktų dantų technikų laboratorijos reikalavimus rentabiliai gamybai ne tik šiandien, bet ir ateityje.

Daugiau laisvės

Kiekvienas Sirona inLab MC X5 aspektas buvo kuriamas siekiant patenkinti dantų technikų laboratorijų CAD/CAM poreikius. Intensyvios techninės ir technologinės konsultacijos su dantų technikais leido sukurti įrenginį atitinkantį praktiškai visus reikalavimus.

Atvirumas

Sirona inLab MC X5 yra atviras gamybos įrenginys. Jis puikiai papildo kitus inLab komponentus – Sirona inEos X5 skenerį ir inLab programinę įrangą, tačiau gali būti naudojamas ir STL formato restauracijų duomenų apdorojimui (ribotas indikacijų spektras). Su nuosavu CAM moduliu, šis įrenginys gali būti prijungiamas prie įvairių CAD sistemų be jokių papildomų išlaidų.

Konstrukcija

Naujasis Sirona inLab MC X5 pasižymi ne tik išskirtiniu funkcionalumu ir paprastu naudojimu: jo išskirtinai stabili konstrukcija ir šiuolaikiškas dizainas yra itin patrauklūs. Kompaktiška, elegantiška forma patrauks akį Jūsų laboratorijoje ir puikiai derės su Sirona inEos X5 skeneriu.

Platus medžiagų pasirinkimas

Sirona inLab MC X5 yra sukurtas kaip universalus gamybos įrenginys, skirtas apdoroti cirkonio oksidą, polimerus, kompozitus, vašką, metalus (bus prieinama artimiausiu metu), taip pat stiklą ir hibridinę keramiką.

Diskai ir blokai

Sirona inLab MC X5 apdoroja standartinius diskus Ø 98.5 mm, iki 30 mm storio (bus prieinama artimiausiu metu, su inLab CAM 16.0 maksimalus storis – 25 mm). Leisdama naudoti įvairias medžiagas, sistema Jums suteikia galimybę dirbti su plačiu indikacijų spektru šiandien ir ateityje. Perėjimas nuo diskų prie blokų užima vos kelias sekundes.

Inovatyvus kelių blokų laikiklis gali talpinti iki šešių skirtingų medžiagų blokų, užtikrindamas maksimalų produktyvumą net su keliais dantų protezais.

Šlapias ir sausas

Sirona inLab MC X5 gali būti naudojamas šlapiam, sausam arba kombinuotam sausam/šlapiam procesui vieno gamybos proceso metu, priklausomai nuo medžiagos ir indikacijos.

Sirona pasitelkė savo 30 metų patirtį stiklo keramikos apdorojime šlapiuoju būdu, kad sukurtų geriausią įrenginį šlapiam anatominių restauracijų frezavimui iš kietų monolitinių medžiagų.

Persijungimas tarp šlapio ir sauso apdorojimo, pvz. nuo stiklo keramikos prie cirkonio oksido yra paprastas ir nesudėtingas.

Frezavimas ir šlifavimas

Priklausomai nuo to ar procesas yra šlapias ar sausas, naudojami skirtingi instrumentai: karbido ir deimanto frezos yra sukurtos tam, kad užtikrintų optimalią geometriją su įvairiomis indikacijomis ir medžiagomis. Tokiu būdu pasieksite puikius rezultatus visuose paviršiuose ir kraštuose.

Spindle Touch technologija

Unikali Sirona inLab MC X5 technologija sugeba itin tiksliai nustatyti blokų ir diskų padėtį. Šis itin aukštas tikslumas leidžia Jums ekonomiškai naudoti medžiagas, pvz. efektyviai frezuoti blokus su dentinu ir mezostruktūromis.

Pažangiausia instrumentų keitimo koncepcija

Pilnai automatizuotas instrumentų keitiklis gali būti užpildomas iki 6 instrumentų vienam procesui. Jūs galite paruošti instrumentų dėtuvę pritaikytą konkrečiai medžiagai ir valdyti ją per inLab CAM programinę įrangą. Išmanus atsarginių instrumentų valdymas padeda pasiekti optimalų instrumentų tarnavimo laiką. Papildomas saugumas užtikrinamas programinėje įrangoje spalvomis sužymint medžiagų tipus ant kiekvieno instrumento ir instrumentų dėtuvės.

Paprasto valymo koncepcija

Aukšto lygio vidaus konstrukcija suteikia lygius paviršius ir užapvalintus kontūrus. Tai sumažina likučių kiekius ir palengvina įrenginio valymą. Sumani atsiurbimo koncepcija, uždengiama instrumentų dėtuvė ir programinės įrangos palaikoma valymo sistema yra sukurta, kad palengvintų Jūsų darbą.

Daugiau patogumo su Touch Remote nuotoliniu valdymu

Nuo šiol galite matyti Sirona inLab MC X5 darbo būseną bet kur ir bet kada. Su lietimui optimizuota inLab CAM programine įranga galite lengvai valdyti įrenginio nustatymus ir serviso funkcijas planšetiniame kompiuteryje vos keliais paspaudimais (reikalinga nuotolinės prieigos programinė įranga, pvz. TeamViewer).

UAB BaltMed © 2023