Pristatome naują CEREC programinę įrangą 4.5 kuri su svarbiausiais patobulinimais ir naujomis opcijomis palengvins Jūsų darbą CEREC įrenginiu.

Žemiau pateikiama patobulinimų ir naujų savybių apžvalga.

Intuityvus naudojimas

 • Sumažintas žingsnių kiekis būtinas prieš gamybą
 • „Tool“ langai yra smulkesni ir buvo sumažinti iki būtiniausių funkcijų
 • Supaprastinta apdorojimo seka kuriant virtualų modelį

Paprasta intuityvios vartotojo sąsajos navigacija

Paprasta ir intuityvi CEREC programinės įrangos sąsaja yra būtina greitam ir tiksliam darbo procesui. Ji naudoja kompaktiškas įrankių juostas kuriose vos žvilgtelėjus matomos visos opcijos. Ekranas išlieka aiškus, o vartotojas yra intuityviai nukreipiamas per darbo procesą.

Įrankių lango atvaizdavimas pasikeitė. Pagerintas grupavimas palieka daugiau vietos restauracijų vaizdui.

Išmanus veikimas

 • Automatinis tipinių restauracijų aptikimas „vieno apsilankymo“ procedūrai
 • Automatinis optimalios įstatymo ašies apskaičiavimas
 • Danties atspalvio analizė su nepriklausoma funkcija
 • Pradinių pasiūlymų tobulinimas naudojant atnaujintą Biojaw algoritmą
 • Sekančių procedūros žingsnių skaičiavimas

Mažiau žingsnių, automatinis aptikimas ir puikus tikslumas

Žingsnių kiekis, būtinas atlikti restauracijai, buvo ženkliai sumažintas, didelė dalis jų atliekama automatiškai. Tokios restauracijos kaip įklotai, užklotai, karūnėlės ir venyrai yra aptinkami automatiškai ir jų nereikia įvesti atskirai. Be to, įstatymo krypties nebereikia nustatyti ekrane. Dėka patobulintos frezavimo strategijos, atitikimas gali būti tobulinamas, ypač sudėtingose konstrukcijose.

Aukštesnė kokybė

 • Daugiau detalių atvaizde
 • Realistiškesnis modelio ir restauracijos atvaizdavimas
 • Optimizuotos frezavimo ir šlifavimo strategijos pagerina atitikimą
 • Mažesni reikalavimai kompiuterio skaičiavimo pajėgumams

Kokybė: realistiškesnis modelis ir restauracija

Svarbūs šiuolaikinės programinės įrangos faktoriai yra funkcionalumas ir rezultatų kokybė pasiekiama jos įrankiais. CEREC SW 4.5 išsiskiria pagerintais pradiniais biogeneriniais pasiūlymais kurie yra paremti Biojaw algoritmu ir puikiai atitinka paciento poreikius, net sudėtingose anatominėse situacijose. Naudojant CEREC Omnicam struktūros yra atvaizduojamos realistiškai ir tiksliomis spalvomis.

Detalesnis atvaizdas

Greta programinės įrangos išmanumo ir intuityvumo, visos sistemos kokybė yra nuolat tobulinama. CEREC Omnicam su CEREC SW 4.5 per trumpesnį laiką užfiksuoja daugiau aiškesnių ir tikslesnių atvaizdų.

Frezavimo strategijos pokyčiai

Su CEREC SW 4.5 be atvaizdo kokybės taip pat pagerėjo ir atitikimo kokybė. Nauja frezavimo strategija užtikrina puikų atitikimą kritinėse ir sudėtingose preparacijose.

Tai suteikia kliniškai puikų rezultatą net neoptimalaus preparavimo atveju.

Naujos funkcijos

Atspalvio aptikimas

Nauja funkcija Shade Detection leidžia Jums analizuoti bet kurio danties atspalvį pagal Omincam skenavimą. Tai suteikia objektyvią paramą ir užtikrintumą parenkant restauracijos atspalvį.

Kad įvertintų danties spalvą, programinė įranga naudoja Shade Detection funkciją skenavimo duomenų analizavimui ir nurodo danties spalvą pagal Vita Classic arba Vita 3D Master. Tai leidžia odontologui patikimiau įvertinti burnos ertmės situaciją.

Atspalvio analizę rasite analizės įrankių sekcijoje

 1. Kuomet modelis yra pilnai ekrane, atidarykite kortelę ekrano kairėje apačioje, kad pereiti į „Edit model“ žingsnį.
 2. Paspauskite „Analyzing tools“ ir „Shade Analysis“ laukelį, kad paleistumėte funkciją
 3. Pele spragtelkite danties viduryje, kad analizuoti jo atspalvį. Pasirinkite spindulį taip, kad nebūtų įtraukti gretimi dantys ir, kad nematuotumėte per arti kaklelio arba danties krašto. Tiksli atspalvio analizė nėra užtikrinama pilkose modelio srityse dėl nepakankamos skenavimo informacijos.

Optimizuotos frezavimo strategijos

Dėl pagerintų apdorojimo algoritmų restauracijos pagrindui ir restauracijos kraštui, CEREC įrenginiai kartu su CEREC SW 4.5 suteikia geresnį atitikimą, ypač sudėtingų preparacijų atveju, taip padidindami pacientų saugumą.

CEREC Open Scan Export

CEREC sistema buvo atverta ir dabar gali eksportuoti skenavimo duomenis STL formatu. Tai reiškia, kad duomenys iš skaitmeninių atspaudų gali būti naudojami kitų gamintojų programiniuose produktuose. Tai atveria naujas skaitmenizacijos galimybes Jūsų klinikoje.

Kartu su CEREC SW 4.5 išleidimu prieinama produkto licencija „Open scan export“, kuri leidžia eksportuoti intraoralinio skenavimo modelių duomenis į STL formatą. Šie programinės įrangos produktai leidžia eksportuoti:

 • CEREC SW nuo versijos 4.5
 • CEREC Premium SW nuo versijos 4.5
 • Sirona Connect SW nuo versijos 4.5
 • CEREC Ortho SW nuo versijos 1.2

Įsigydami licenziją iš įgalioto CEREC atstovo, gausite licenzijos kodą kurį galite aktyvuoti programinės įrangos licenzijų tvarkyklėje.

Kuomet licencija sėkmingai aktyvuojama, intraoralinio skenavimo modelių duomenys gali būti eksportuojami iš modelio fazės standartiniu STL formatu naudojant sistemos meniu. Vienas licenzijos įdiegimas įjungia funkciją visose įdiegtose ir palaikomose programinės įrangos versijose. Eksportuojami tik modelio duomenys – restauracijos, preparacijos kraštų žymos, įstatymo ašys, implanto pozicijos ar panašūs CAD duomenys nėra eksportuojami. Palaikomi visi CEREC (Connect) AC, AF ir AI su Omnicam.

UAB BaltMed © 2024