Lunos® tai nauja Dürr Dental aukščiausios kokybės profilaktikos sistema. Dürr Dental sprendimą, kad profilaktika būtų efektyvesnė, patogesnė ir lankstesnė. Rezultatas: profesionali higiena ženkliai palengvės. Žinoma, visi Lunos® gaminiai ir su jais susijusi konsultavimo paslauga pasižymi aukščiausia kokybe, kad būtų užtikrinta akinanti profilaktikos specialisto, odontologo ir paciento šypsena.

Džiaugsmu trykštantys profilaktikos specialistai

Lunos® profilaktikos sistema leidžia efektyviai ir greitai gydyti nesukeliant skausmo* pacientui. Kad darbas kabinete vyktų be įtampos, būtų užtikrintas naudojimo saugumas, o gaminio savybės įtikintų.

Mokymai, konsultacijos ir priedai taip pat priklauso Lunos® profilaktikos sistemai. Lunos® yra ne tik efektyvi komandos dalis, bet dėl patogumo užtikrina dar ir gerą kabineto darbuotojų nuotaiką ir gerus santykius su pacientais.

Džiaugsmu trykštantis odotologas

Mūsų Lunos® gaminiai atitinka didžiausius medicininius reikalavimus, susijusius su gaminio efektyvumu ir sudėtinėmis dalimis. Taip užtikrinamas saugus naudojimas ir itin efektyvus darbas. Sėkmingi gydymo rezultatai pritraukia pacientus ilgam laikui. Be to, geras miltelių tirpumas vandenyje apsaugo nuo siurbimo įrangos ir amalgamos separatoriaus veikimo sutrikimų.

Taip Lunos® užtikrina puikius rezultatus: Jūsų kabinete ir jūsų pacientams.

Džiaugsmu trykštantys pacientai

Jūsų pacientai pasinaudos tausojančios Lunos® gydymo filosofijos ir puikių medicininių savybių privalumais. Tai užtikrina pasitenkinimą ir akinančią šypseną.

Plačiau apie Lunos

UAB BaltMed © 2022